top of page
Travmavet yüksekten düşen kedi ortopedi kedi kongresi.JPG
Yüksekten düşen kedi kongresi

 

Yüksekten düşen kediye hazır mısın?

Şanslısın! Bu yıl 23-26 Şubat tarihlerinde Antalya'da gerçekleşecek Yüksekten Düşen Kedi Kongresi'nde sizler için yerimizi ayırdık. Bu konferans sık karşılaştığımız hastalarda nelere dikkat edeceğimizi öğrenmek ve bilgilerimizi tazelemek için mükemmel bir fırsat. Alanında uzman kadrosu ve uygulama salonlarıyla bu kongreye katılmak için hemen bir satış danışmanını arayabilirsin. Eğer henüz bir danışmanın yoksa lütfen 0 532 719 60 90 numaralı telefondan bize ulaş.

sinan ulusan veteriner ortopedi eğitimi travmavet.JPG

Eğitimler

İçinde bulunduğumuz pandemi yüzünden 10 adımda ortopedi serimize bir süre ara verdik. Gereken önlemlerimizi alarak Hasvet Sürekli Eğitim Merkezi'mizde birebir eğitimlerimiz devam etmektedir. Birebir eğitimler hakkında bilgi almak ve rezervasyon için lütfen arayınız.

Veteriner Ortopedi Derneği VOD ve 
VetTalks iş birliği ile Ortopedi Seyahatnamesi 

İlk durağı Samsun'da gerçekleştirilen etkinlikte Prof. Dr. Barış Kürüm, Prof. Dr. Cenk Yardımcı ve Dr. Sinan Ulusan beraber sunum yaptılar. Büyük ilgi ve katılımla geçen etkinlikte biz de Travmavet olarak veteriner hekimlerin ve Veteriner Ortopedi Derneği'nin yanında yer aldık. İlk ayak olan Samsun'un ardından, Eskişehir, Kayseri, İzmir ve Antalya'da etkinlik düzenlenmektedir.

4CF0971B-7E0E-4D74-B3C8-A1AEC268522D.JPG
bottom of page